Новини

Головна » Новини   

День вишиванки

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Цього року українці відзначали це свято 20 травня. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. 

Вишиванка- символ України,
Кожної великої родини.
Нашої історії та мови.
Залюбки вдягайте знову й знову!

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

ВІДЕО

31.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День Європи

14.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

Україна вперше відзначають День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, 14 травня. Цю пам'ятну дату запровадили постановою Верховної Ради від 2021 року.

Станом на 1 січня 2020 року Ізраїль відзначив 2 659 громадян України званням «Праведника народів світу» за порятунок євреїв від Голокосту. Україна посідає четверте місце у світі за кількістю цих звань, більше тільки у Польщі, Нідерландах та Франції.

Однак ця статистика не відбиває фактичну кількість людей, які рятували євреїв, і цей список у жодному разі не показує реальну допомогу у Другій світовій. Так, тисячі рятівників досі залишаються невизнаними й невідомими.

У пам'ять про українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни,  вчитель історії, Кононенко Т.В., провела тематичну виховну годину для учнів 5-А класу. Завдяки цьому, діти дізнались більше про історії і воєнні події.

ФОТО та ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ВІДЕО

14.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День матері

Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові!

ВІДЕО 

ВІДЕО 11 КЛАС

14.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті та примирення

Велику цінність має людське життя. Сьогодні світ із болем вшановує пам’ять жертв Другої світової війни. Найбільший збройний конфлікт на планеті, його жорстокість і антилюдяність забрали життя понад 8 мільйонів українців. Війна прокотилась Європою, видираючи з неї паростки життя.

Цьогоріч, пандемія внесла свої корективи в традиційне відзначенння Дня пам'яті та примирення, а тому і заходи відрізнялись концепцією від усіх попередніх. Напередодні технічний персонал закладу здійснив прибирання біля пам'ятника та навколишньої території. Пізніше випускники в світлу пам'ять про усіх полеглих в тій боротьбі висадили біля нього квіти під девізом "Хай квіти пам'яті цвітуть...". 

7 травня учні 11 класу прийняли участь у так званому мітингу, де разом з 3-А, 3-Б та 6-Б здійснили покладання квітів до пам'ятника. Також голова ради ветеранів Стрижавської ТГ -Пінкевич О.В. висловила слова вдячності та пам'яті полеглим воїнам.  Не забули і про вдову ветерана Михальчишина С.С. Михальчишину Я.П.. Учні випускного класу віддали шану з гостинцем і квітами. 

В усіх класах навчального закладу пройшов загальний урок звитяги. Учні робили власноруч квіти-символи - червоні маки; висловлювали слова вдячності та гордості; дізнавались багато нових фактів про Другу світову війну; малювали тематичні малюнки; споглядали інформаційні стенди.

Дякуємо за перемогу!

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

09.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Великдень

Свято Великодня – одне з найвеличніших свят. Це день, коли душі усіх християн радіють Воскресінню Христа.

Свято Великодня – це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами великоднього столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей. І якась невимовна радість, що заповнює груди. І почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

Завітало велике свято і до нас в навчальний заклад. До Великодніх свят стартував масштабний флешмоб збереження та відтворення традицій нашого народу "Великодні  турботи".  
Долучились до нього вчителі, учні та батьки. Робили фото та відео підгтовки до свята (випічка пасхи, розпис писанок і т.д.) та ділились ними. Тому, бажаємо вам приємного перегляду.
Радісних Великодніх свят!
09.05.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com