Історія закладу

Головна » Історія закладу

Від витоків до сьогодення

Перше започаткування школи в селі Коло – Михайлівка (нині селище Стрижавка) було у 1937 році. Будівництво продовжувалося аж до 1967 року. Школа складалася із трьох будівель, але не було  ні спортивного та актового залів, опалення було пічне. Із  часом кількість дітей збільшувалася й навчання проводилося в дві зміни.

Зміна часу, нові тенденції розвитку спонукали до підняття громадськістю селища питання про  необхідність будівництва нової школи.

В 1989 році була виготовлена проектна документація, а в 1990 році розпочато будівництво. На той час директором школи був Цимбал Олексій Іванович, який повсякчас переймався злагодженістю роботи на будівництві. Важкі часи перебудови внесли свої корективи в життя держави  й роботи були призупинені, далекоглядні плани – зруйновані.

20 років громадськість селища плекала надію про перерізання стрічки відкриття школи. Більше 200 разів члени педколективу та батьківського комітету на чолі із директором школи Самотей  Ларисою Леонідівною відкривали двері керівників району та області із проханням відновлення та завершення будівельних робіт.

Довгоочікувана, вистраждана роками мрія стала реальністю і в березні 2009 року було здано в експлуатацію І-шу пускову частину. Отриманий результат, безперечно, був вартий таких довгих очікувань.

В подальшому було поставлено питання про реорганізацію школи, яка із школи І – ІІ ступеня стала школою І – ІІІ ступеня й діти мали змогу отримати повну середню освіту в стінах рідної школи.

В порівнянні із роками, коли відкривалася школа, чисельність дітей збільшилась вдвічі. Тому виникла потреба в повному завершенні будівництва. Адже це дасть можливість юним мешканцям селища повноцінно навчатися, розвиватися та займатися у гуртках за власними вподобаннями та інтересами.

З лютого 2014 року директором школи призначено Павлюка Віталія Вікторовича, який поєднує в собі вчителя і організатора освітнього процесу. Саме під його керівництвом у 2016 році шкільна родина врешті відзначила своє друге новосілля, яке стало дарунком держави до 25–річчя  Незалежності України.