Новини

Головна » Новини   

УВАГА! Стартував тиждень психології

  

27.04.2021 | Aдмін | Читати далі

35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

ЧОРНОБИЛЬ...БІЛЬ...ТРАГЕДІЯ...
Сьогодні – День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії .Чорнобиль…  Це слово стало символом горя і страждання, покинутих домівок.     
Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія-- техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. 
У нашому закладі було створено відео-пам'ятку до Дня Чорнобильської катастрофи. Учні та вчителі прийняли участь у Міжнародній акція «Чорнобиль 35», флешмобі «Чорнобиль. Запали свою свічку в ніч на 26 квітня об 01:24.» Учні 3-6 класів переглянули відео "Казка про Чорнобиль" та "Місто-привид" та після цього прийняли участь у онлайн-виставці малюнків "Чорнобиль очима дітей". Учні 1-11 класів мали можливість переглянути "Урок пам'яті Чорнобиля" онлайн.
Луна Чорнобиля з часом не стихає. 
Ще сотні років буде тягтися чорнобильський слід крізь життя як нині живучих, так ще і ненароджених людей, доля яких тепер пов'язана з наслідками аварії на ЧАЕС, вони втрачають здоров'я, ламаються тисячі доль. Могутність і безсилля людини продемонстрував Чорнобиль. 
І застеріг, не упивайся своєю могутністю, людино, не жартуй із ним. Тому що ти причина, але ти і наслідок.
Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!
ПАМ'ЯТАЙМО!
26.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Еко-тиждень "Збережи планету!"

22 квітня – Міжнародний день Матері-Землі! Щорічно його святкують у 193 країнах світу. В цей день у різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, який закликає людей всієї Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження її краси.
В нашому навчальному закладі з 19 по 25 квітня тривав еко-тиждень "Збережи планету!" до Дня Довкілля та Дня Землі. Під час нього було проведено різноманітні заходи. В трудовому десанті на території закладу прийняли участь технологічний та педагогічний колективи, а також учні. Пройшла благодійна акція "Посади дерево", завдяки якій кожен клас зміг зробити приємно і природі, і садку нашої школи. Учні 2-А класу прийняли участь у екологічному проекті "Наше довкілля - це наш простір". Усі учні мали можливість переглядати відеоролики на каналі "ЕкоПлюсПлюс" та "Глобальні цілі".
Здобувачі освіти 5-х класів мали прекрасну можливість долучитись до Найбільшого уроку у світі (UNICEF, EdEra) з екології та кліматичних змін "ПЛАНЕТА - МІЙ ДІМ", який провели Пилявець О.В. та Басюра Н.М..  Завдяки цьому уроку, дізнались більше про екологічні проблеми, від яких страждає наша домівка та спробували з'ясувати що таке цілі сталого розвитку і як саме вони можуть допомогти її врятувати.  Переглянули цікаві та інформативні відео, погрались кубиком Рорі та спробували створити власні "Квіти допомоги".  Найбільшою цікавинкою стало виготовлення креативної екосумки з одягу, до якого долучились наші учасники. (ФОТО ТУТ)
В кінці тижня було підведено підсумки у вигляді відеофільму, та окремо про роботу 5-Б класу.. 
Втім, піклуватись про планету варто не тільки у цей день, а завжди. Зрозумійте, що Земля – наш спільний дім, який треба оберігати, цінувати та не забруднювати, адже все починається із кожного з нас!!!
23.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній День авіації та космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Оскільки дистанційне навчання внесло свої корективи у звичний нам навчальний процес, форма проведення цьогоріч теж була відповідна навчальному процесу.
Під керівництвом вчителя астрономії Бузенюк Л. Г. були проведені заходи з відзначення цієї події у різному форматі. Учні 5-х класів у програмі Scratch виконали завдання "Наша сонячна система". Найкраща робота виявилась у Мельника Ярослава. Учні 7-х класів виконували проекти на космічну тематику, виготовляли буклети, лепбуки. Найкраща робота виявилась у Горобчук Ангеліна. Учениця 7-А класу Смірнова Анна виготовила стінгазету "Космос". Була проведена виставка учнівських робіт. Між 8-ми класами був проведений онлайн квест "Астрономія в нашому житті". Перше місце зайняв 8-Б клас,  друге місце - 8-А клас. 9 та 11 класи підготували проект "Українська народна астрономія". Учні 10 класу Містота А. та Містота М. разом з вчителем астрономії Бузенюк Л. Г. виступили на 10-й  Всеукраїнській науковій конференції АіС з доповіддю "Астрономія в українській народності вустами сучасного покоління".  Учень 10 класу Пономарчук Станіслав взяв інтерв'ю у доктора технічних і космічних наук Пономарчук О. Г. Учні 10 класу зробили проектну роботу" ТСН вражає". Цей випуск був приурочений Всесвітньому дню авіації та космонавтики. Виступи учнів несли інформативний характер і були подані для перегляду усіма учасниками навчально-виховного процесу.  
А також, учні 1-4 класів переглядали мультфільми про космос: "Марійка та Зоряна мишка. Планета Земля." та "Планети Сонячної системи". А для 5-11 класів була унікальна можливість здійснити віртуальну 3D подорож до Музею історії космонавтики м. Києва (Відділ історії авіації та космонавтики ім. І.І.Сікорського Державного політехнічного музею при НТУУ "КПІ").

 

 

 

 

12.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату (Сумна дата. Пам’ятаймо – щоб ніколи знову!!!!) — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Вона встановлена в пам’ять про повстання в’язнів концтабору Бухенвальд, яке відбулося 11 квітня 1945 року. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління. Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.
Уклонімося мужності та світлій пам’яті людей, чиї життя несправедливо обірвалися за колючим дротом концтабору. Наш праведний обов’язок – пам’ятати про борців антифашистського опору задля збереження історичної пам’яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування. 
Вічна пам'ять!
11.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній День здоров'я

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.
Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров'я. Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Цьогоріч, в звязку з карантинними умовами, учні долучились до створення фото-відео вернісажу до Дня здоров'я онлайн. 

Відео можна переглянути тут. 

 

 

11.04.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com