Новини

Головна » Новини   

Останній дзвоник 2020

 

Дорогі учні, вчителі, батьки! Вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке символізує закінчення навчального року. Для кожного з нас він має особливе значення. Для дітей - це нова валіза знань за плечима, для вчителів - гордість за навчання і виховання підростаючого покоління, для батьків - мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік і починають свій шлях у самостійне життя. 

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху до отримання знань.

Начебто зовсім недавно, ви, шановні випускники, боязко і невпевнено увійшли у перший клас, а тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки і перерви, щоденники успішності та дитячі пустощі. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове доросле життя, у якому щодня доведеться робити самостійний вибір і відповідати за свої вчинки. Його передзвін відряджає вас у самостійну життєву дорогу. Нехай же будуть у вас попереду тільки нові вершини та нові досягнення!

Низький уклін вам, дорогі освітяни. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави. Ваше життя вимірюється не календарними, а навчальними роками: помилуйтеся плодами своєї праці.

Хочу звернутися зі словами подяки до батьків, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай Ваші діти стануть людьми, гідними поваги.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, успіхів і злагоди у Ваших родинах!

З повагою директор Віталій Вікторович Павлюк.  

Привітання  від М. Демченка та В. Коровія

Відеопривітання для учнів 9-А класу

Відеопривітання для учнів 9-Б класу

Останній дзвоник 2020

29.05.2020 | Aдмін | Читати далі

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

У День вишиванки всі, від малого до великого, вбираються і вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій. Проте цьогоріч ми не зможемо прийти до школи у святковому вбранні, але можемо переглянути світлини з минулого року. Нехай ці фотоспогади дарують Вам віру в світле майбутнє України, а вишиванка єднає українців!

Фотоспогади

21.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Пам'ятаємо. Перемагаємо

День Перемоги – це свято, що пов'язує всі покоління. Вже багато років минуло з часів тієї руйнівної війни, що розділила світ на «до» і «після». Кажуть, що війна продовжується до тих пір, поки не похований останній солдат.

Щорічно громадські організації знаходять могили невідомий бійців, яких перепоховують з почестями на військових меморіалах. Червоні зірки на їх могилах є живим свідченням того, що ці події насправді відбулися з нашим багатостраждальним народом.

У родині кожного росіянина, чеченця, вірменина, білоруса, українця, молдаванина або казаха хтось з родичів загинув на полі бою, був закатований фашистами у концентраційних таборах, помер від голоду та поневірянь. Тому в цей великий день у душі кожної людини є місце для скорботи. Але і найбільша радість Перемоги переповнює серця небагатьох, що залишилися в живих ветеранів, і їх численних нащадків.

Червоний прапор над Рейхстагом стало свідченням сили духу народу, який неможливо перемогти. З залпами салютів народилася віра в краще життя. До неї прагнули наші діди і прадіди, її намагалися будувати наші батьки. Значить, її повинні побудувати прийдешні покоління, тому що заради безтурботного і ситого життя своєї країни радянські солдати кидалися на амбразури дзотів, а льотчики йшли на таран.

Фронтові пісні і бадьорі армійські марші, які звучать в цей день, немов машина часу переносять молодих людей в той час, коли було місце для подвигу і праці на благо майбутніх поколінь. Люди не мають права забувати свою історію. Це свято живе поза часом. Він повинен стати вічним проявом доброї пам'яті і вдячності по відношенню до патріотів, які не пожалили найдорожче заради Батьківщини – свої власні життя!

Підло забувати тих, хто потурбувався про те, щоб над головами в сьогоднішніх юнаків і дівчат було мирне небо.

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

08.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Графік освітнього процесу

12.04.2020 | Aдмін | Читати далі

День авіації та космонавтики

Перше знайомство людини із космосом відбулося 12 квітня 1961 року. Космонавт Юрій Гагарін здійснив політ навколо Землі, який тривав 108 хвилин. І саме з 1961 року відзначають День авіації та космонавтики. 

Щороку у нашій школі відбуваються цікаві заходи з нагоди цього дня. Проте цьогоріч вони відбулися дистанційно. 

Фото ТУТ.

12.04.2020 | Aдмін | Читати далі

Нарру Мяу для Мурчика

Ще 10  лютого стартувала  V  Всеукраїнська  благодійна  акція «Нарру  Мяу   для  Мурчика»   в   рамках  освітнього  проекту  «Біоетика» Благодійного Фонду  «Щаслива  лапа».

Мета   акції  дуже  проста - забезпечити  притулки  для  тварин  їжею  та  іншими  необхідними  речами. Ця  акція  об'єднала  всю  шкільну  родину, адже  долучитися  міг  кожен  бажаючий – потрібно   було   лише  принести  до   навчального  закладу  корм, крупи, іграшки  чи   ліки, які   потім  отримають  чотирилапі  у  притулках.

Вже  третій  рік  поспіль  до  Всесвітнього  дня  котів (1  березня)  організовано  та  проведено  в  нашому  навчальному  закладі  благодійну   акцію «Нарру  Мяу  для  Мурчика», що  реалізовується Благодійним  фондом  допомоги  безпритульним  тваринам «Щаслива  лапа»  за  підтримки  МОНУ. Участь  в  акції  вже  є  доброю  традицією  школи. Дуже  приємно, що  учні  школи  не забули  про  те, що  ми  одна  велика  сім'я на  маленькій  планеті і, роблячи  добру  справу, допомагаючи  братам  меншим, ми  допомагаємо  собі. Завдяки  добрим  серцям  дітей, вчителів  та  батьків  в  цьому   році  до  чотирилапих  надійшло: 1060  грн, сухий  корм - 8 кг, ковбаси  для  котів - 9 шт., шампуні, консерви - 5 шт., вологий  корм - 2 кг, крупи  для  приготування  кашів - 14 кг, старі  простині, рушники  та  памперсні  пелюшки. 

За небайдужість до проблем безпритульних тварин та активну підтримку діяльності фонду Стрижавську ЗОШ І-ІІІ  ступенів нагороджено ПОДЯКОЮ.

Дякуємо  кожному, хто  долучився  до  добрих  справ! Сподіваємося  на  продовження  плідної  співпраці.

Координатор   акції – Чекотун Т.М.

19.03.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 «19» 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com