Новини

Головна » Новини   

Шевченківські дні

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти у Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено заходи щодо вшанування пам’яті великого поета та генія українського народу. Адже, Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість  Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться  український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Перегляньте фото ТУТ

 

12.03.2020 | Aдмін | Читати далі

8 Березня

8 Березня - свято весни, любові та краси. Саме тому, напередодні 8 Березня, у школі відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного  дня прав жінок і миру. Свято було наповненене весняним, сонячним теплом та ніжними барвами квітів.  Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної енергії та весняного настрою. 

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Дивіться фото та відео за посиланням 

12.03.2020 | Aдмін | Читати далі

Граймо та перемагаймо!

Уже стало доброю традицією на початку весни проводити Всеукраїнську українознавчу гру "Соняшник".  Сьогодні, 3 березня, учні школи  із задоволенням долучились до гри та виконували пізнавальні завдання, розгадували ребуси, поринули у чарівний світ мови, літератури, історії та культури нашого народу.

 

03.03.2020 | Aдмін | Читати далі

Колодія величаємо - весну зустрічаємо!

Масляна – це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.                                                                                                            

28 лютого в стінах нашої шкoли відбулoся святкування Маслянoї. Твoрчий кoлектив учнів, вчителів та батьків відтвoрили цікаві українські традиції цьoгo свята. Дійствo вдалoся кoлoритним та різнoбарвним.                                                                                 

Креативність оформлення локацій та творчий підхід учнів вразили усіх відвідувачів ярмарку. Було дуже весело та смачно!

Бажаєте переглянути фото, тисніть на посилання drive.google.com/drive/folders/1QuD9Op-U7e2rbQksakgH3sddA3tK33zM

 

01.03.2020 | Aдмін | Читати далі

І знову перемога!

26 лютого команда Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. посіла ІІІ місце у змаганнях з волейболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницької області. Дякуємо вам, наші спортсмени, за гідний результат та непереборну жагу до перемоги, а батькам - за виховання дітей та підтримку їхніх починань у спорті. Так тримати!

26.02.2020 | Aдмін | Читати далі

Профорієнтація

Хто з нас мріяв про небо? 🌤️ Напевно усі! А випускник нашої школи Мисак Віктор втілив свою заповітну мрію в життя - закінчив Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба. ✈️✈️ А сьогодні завітав у стіни рідної школи, щоб провести профорієнтаційну роботу для учнів 11 класу. 🛫 Наголосив, що необхідно добре знати географію, історію та англійську мову; подякував учителям за грунтовні знання. ✨
Мрійте, бо мрії окрилюють.🛩️🛬🛫✈️ 💫

26.02.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com