Новини

Головна » Новини   

День спонтанного прояву доброти

«Життя дано для добрих справ» – говорить народна мудрість. А для того, щоб люди не забували про  таку рису, як доброта – 17 лютого відзначають Всесвітній день спонтанного прояву доброти.  З метою підвищення  виховання доброзичливого ставлення до оточуючих, позитивного світосприйняття й оптимізму  було проведено наступні заходи:  учні 5 - 11 класів мали змогу ознайомитись з історією цього свята. Від класних керівників учні початкової школи прослухали коротку інформаційну хвилинку про цей день. З учнями 2-Б класу було проведено гру " У містечку доброти " та фізкультхвилинку " Ми добрі діти". Також всі школярі мали змогу долучитися до створення "Дерева добра" . Бажаючі змогли написати добрі слова, та добрі справи які потрібно робити .                     

Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!

18.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День Єднання

 

16.02.2022 | Aдмін | Читати далі

З Днем святого Валентина!

День Святого Валентина (Валентинів день, День закоханих) — щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква. В школі сьогодні працювала святкова пошта. В ролі купідонів виступили учениці 5-А класу Мушта Софія та Очеретна Альбіна.

ФОТО

14.02.2022 | Aдмін | Читати далі

National Pizza Day!

Якщо потрібно назвати одну страву яку люблять усі- це буде піца!   9 лютого весь світ відзначав Міжнародний день піци. У тому вигляді, в якому ми знаємо і любимо піцу, вона вперше з'явилася в Неаполі (Італія), ще в 1830-ті роки. Однак деякі кулінарні експерти запевняють, що її історія налічує тисячоліття, адже коржами з начинками ласували ще в античні часи.                                                                 
У нашому ліцеї учні мали змогу ознайомитись з історією створення цієї страви. Учні  6-Б та 7-А класів створили свою власну піцу з паперу . Вони самостійно обирали начинку , тому кожна піца вийшла неповторною! Тож, нумо відзначати таке смачне свято, готуючи найсмачнішу піцу власноруч !
14.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День безпечного інтернету

8 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. . Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. На інформаційному стенді учні ознайомились з правилами яких потрібно дотримувати користуючись інтернетом. Вчителями інформатики , серед учнів середньої школи , було проведено квест-гру " Безпечний інтернет". Завдяки грі вони змогли ознайомитися з різними проблемами , які можуть виникнути під час користування інтернетом. Найактивніших учасників було нагороджено грамотами. Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному і безпечному використанні технологій .

ФОТО

08.02.2022 | Aдмін | Читати далі

Вечір зустрічі випускників 2022

Традиційно у першу суботу лютого наша школа відчиняє двері для зустрічі із випускниками-ювілярами. Цьогоріч ми не зможемо провести вечір у звичному форматі, але дуже хочемо підтримати традицію. Запрошуємо всіх переглянути відео, поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності.

Як тільки карантинні обмеження завершаться, школа чекає Вас у гості! А зараз прийміть щирі вітання та побажання! 

До нових зустрічей!

ВІДЕО

07.02.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com