Новини

Головна » Новини   

Зіркова Мрія 2022

З метою виявлення талановитої молоді, розвитку її природний здібностей та умінь, збереження  духовних надбань українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної творчості, у рамках конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2022» було проведено традиційний територіальний конкурс серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти. Конкурс проводився за двома номінаціями «Вокал» та «Художнє читання». Перший етап відбору проводився на базі нашого навчального закладу . Всі учасники показали високий рівень виконавської майстерності  та вокальних даних.  Всіх учасників було нагороджено дипломами різних ступенів. За результами журі право представляти наш ліцей отримали :  Барановська Ольга Гнатовський Назар , Солоненко Злата ,Чернега Єлизавета. Роботи переможців будуть змагатись у наступному етапі конкурсу.

Вітаємо переможців, дякуємо всім  за участь! Нових творчих злетів та звершень!
 
07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті полеглих у бою під Крутами

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, вчителями історії були проведені уроки пам’яті: « Пам’ятаємо про Крути».  Учні 1-11 класів мали змогу переглянути відеоролик  «Бій під Крутами, - як це було».  Також школярі прийняли участь у квест-грі " Бій під Крутами" , де мали можливість відчути себе на місці тих відважних героїв. Легендарний бій під Крутами: ''перші кіборги'' які боронили Київ від росіян.

ФОТО

07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

Акція "... в гетто метелики не живуть."

27 січня - Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту. У цей день скорботи й пам'яті в нашому ліцеї було проведено акцію "... в гетто метелики не живуть" . Символом Голокосту став метелик. Чому саме він? У 1943 році хлопчик із Варшавського гетто написав у своєму листі: «…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!»
Метелики — це символ радості, без якої не живуть. Учні долучилися до створення відео , присвяченого цій трагедії та написали на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці історичні події. Також на уроках історії вчителі розповіли причини і маштаби Голокосту , та разом з учнями переглянули відеоролик "День в історії. День пам'яті жертв Голокосту".  Будемо пам'ятати.  Але нехай ніколи такого більше не повториться!
07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День Соборності України

Шановні батьки,вчителі та учні нашої школи!
22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її!
Дякуємо всім,хто долучився!!

ФОТО

07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті захисників Донецького аеропорту (кіборгів)

16 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.
“Кіборги” вистояли, не встояв бетон”, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.
Бої за Донецький аеропорт тривали 242 дні. В обороні також брали участь волонтери і медики. Для учнів 1-11 класів було проведено інформаційні хвилинки, де вони детально дізналися чому трапилася така трагедія. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять цих відважних героїв. Ці люди Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.
07.02.2022 | Aдмін | Читати далі

День снігу та сніговика

В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика.  А ось християнська легенда говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І наші улюблені зимові герої ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому, коли зі снігу ліпили маленького сніговичка, йому шепотіли свої сокровенні бажання. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком, учні створювали та розфарбовували свого власного сніговика.  До учнів 3-4 класів завітала сніжинка, разом з якою вони виконували різноманітні завдання та станцювали зимову фізкультхвилинку. Також всі мали змогу ознайомитись з історією створення цього свята.

ФОТО ТА ВІДЕО

07.02.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com