Новини

Головна » Новини   

День Гідності і Свободи

День Гідності та Свободи в школі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.).

У цей день у віртуальному просторі закладу проведені такі дистанційні заходи: онлайн-вичтавка малюнків "Мій рідний край, що зветься Україна" в 2-4 класах, виховні години "Збережемо гідність і свободу українського народу!" у 1-4 класах,  години спілкування «Вони не вагались ні дні, ні хвилини...», перегляд документальних фільмів "Революція Гідності" учнями 5-11 класів, створення відеоролика "З Днем Гідності та Свободи" учнівським самоврядуванням закладу.  

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.  

ВІДЕО  та ФОТО

25.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Неформальний урок з тваринами

Нещодавно Центр неформальної позашкільної освіти "Майбутнє Нації" провів цікавий захід у нашому закладі освіти - неформальний урок " Я досліджую світ". Програма спеціально розроблена та адаптована для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Зміст уроку інтегрований, поєднує пропедевтику  природознавства, біології, зоології, географії. Основною метою даного заходу є формування елементарних понять про об'єкти природи, ознайомлення дітей з різноманіттям тваринного світу, засвоєння норм етичного, естетичного та морального ставлення людини до природи. 
Кожен розділ програми передбачає проведення дослідницького практикуму, де діти мали змогу ближче ознайомитися з об'єктами природи - розглянути, доторкнутися та сфотографувати тварин.
До програми було залучено 15 видів  тварин. Всі вони мають ветеринарні паспорти і ветеринарне свідоцтво що свідчить про те, що тварини здорові.
11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День відповідальності людини

"Відповідальність – крок до успіху!"

Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке відзначають 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».

Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам‘яті великого українця.

Богдан Гаврилишин – український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч , працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтв та наук , ще на початку 2010-их дійшов висновку, що однією з передумов виконання Загальної декларації прав людини ,прийнятої Генеральною Асамблеєю  ООН у  1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства також й індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 р. професор створив  змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності на рівні країни та світу.                                                                                                             

Тому наш навчальний заклад також приєднався до відзначення Дня відповідальності людини.

11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День козацтва

У передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у школі  в 1-11 класах було проведено низку заходів, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Учні, хоч і заоочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає.

ФОТО

11.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День української писемності і мови

Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. З нагоди цього свята було проведено низку заходів. Учні мали змогу написати Радіодиктант національної єдності, поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:
- донести до учнів красу і багатство української мови;
- формувати відчуття краси рідної мови;
- розвивати мовленнєві здібності учнів;
- збагачувати словниковий запас;
- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Ми переконані, що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої мови.

ФОТО

 


10.11.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com