Новини

Головна » Новини   

370-річчя оборони Вінничини козацькими військами полковника І.Богуна

Саме цього року маємо 370-річчя оборони Вінничини козацькими військами полковника Івана Богуна. Іван Богун був одним із найвідоміших козацьких полководців в Україні середини XVII ст., слава про якого гучно лунала не лише на українських землях, а й за їх межами. 

Саме у боях під Вінницею в березні 1651 р. Богун вперше найбільш масштабно проявив здібності воєначальника, заманивши в ході бою польську кінноту на Південний Буг, де драгуни потрапили до раніш підготовленої пастки. Тут же Богун проявив значну особисту хоробрість, очолюючи сміливі нічні вилазки з козацького табору. В кінцевому підсумку Богун втримав свої оборонні позиції під Вінницею і, після підходу основних сил української армії, змусив коронне військо відступити. В подальшому, переслідуючи польські загони, полк Богуна брав участь у штурмі Кам’янця-Подільського (29 квітня – 1 травня 1651 р.), а в середині травня його козаки оволоділи Корцем.

ФОТО

 

09.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Акція "5 картоплин до Дня людей похилого віку"

З нагоди Дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівській молоді принципів гуманізму і традицій милосердя наш навчальний заклад провів благодійну молодіжну акцію "5 картоплин". Гарну справу мав можливість зробити кожен учень школи. Спільними зусиллями небайдужих школярів було зібрано чимало картоплі та інших овочів, круп, печива, солодощів та інших продуктів, які було передано до геріатричного відділення КНП "Вінницької міської клінічної лікарні №3".

Дякуємо усім небайдужим! 

ФОТО

09.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День працівника освіти

  

03.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Трагедія Бабиного Яру

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.

Саме темі історії і трагедії Бабиного Яру були присвячені інформаційно-медійні онлайн-уроки , що впродовж дня пройшли в 5-11 класах. Метою їх проведення було вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами, у 1941-1943 роках.

Бабин Яр. Два коротких слова, що звучать, як два коротких постріли, але несуть у собі довгі й жахливі спогади для кількох поколінь. Бо вони знають і пам’ятають, що пострілів у Бабиному Яру, на жаль, пролунало не два, а в сотні, тисячі, у десятки тисяч разів більше.
 
29.09.2021 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з інспектором

 27 вересня відбулася зустріч учнів початкової школи нашого ліцею з Інспектором сектору Ювенальної превенції відділу #3 Вінницького районного управління поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області Франковою Іриною Володимирівною. Темами зустрічі були : " Правила дорожнього руху" та "Булінг у школі".

ФОТО

28.09.2021 | Aдмін | Читати далі

Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Традиційно, на початку навчального року, в освітньому закладі проводяться заходи, приурочені місячнику «Увага! Діти на дорозі!» .Головною його метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися учні та вчителі КЗ:"Ліцей №2 смт Стрижавка".

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі. З лекцією для початкової школи завітала до закладу патрульна поліція. Також учні 11 класу провели тематичну вікторини "Знаймо правила" для учнів 4-6 класів.

В рамках місячника були проведені велозмагання з правил дорожнього руху для велосипедистів для 7-х класів. Їх організувала тренер вищої категорії, дворазовий майстер спорту України з велоспорту з ВМДЮСШ №3 Коваленко  Надія Василівна спільно з Чаповським Сергійом Григоровичом, вчителем Захисту Вітчизни. У результаті змагань перемогла команда учнів 7-А класу, за що отримала призи від організаторів.

Отож, будьте уважні на дорозі!

ФОТО

 

27.09.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125


Всі новини
 • Контакти

   Адреса: Вінницька обл., Вінницький р-н,
   смт Стрижавка,
   вул. Київська, 174
   Тел.: 0432585303
   Email: stryzch.school@gmail.com